نرم افزار مديریت اطلاعات آزمايشگاهی وسام

   نرم افزار مديریت اطلاعات آزمايشگاهی وسام ( Vesam LMIS) كاملا پويا و قابل پياده سازي در شركت هاي مواد غذايي،خوراک دام و طیور ، آنتی بیوتیک دام و طیور وآب آشامیدنی ميباشد . استفاده از این نرم افزار می تواند راهکاری مناسبی برای ساماندهی و مدیریت گردش اطلاعات باشد. که این اطلاعات مواردی مانند بانک اطلاعاتی مشتریان ، تامین کنندگان ، پیمانکاران ، مشخصات نمونه و پذیرش نمونه ، مدیریت مالی ، انبار مواد مصرفی و شیمیایی ، کنترل دستگاه ها و تجهیزات و انبار قطعات و غیره را شامل می گردد.

    نرم افزار مديریت اطلاعات آزمايشگاهی وسام در جهت سازمان دهی فرایند های کاری ، بهینه سازی مصرف ، در دسترس قرارگرفتن مناسب بانک های اطلاعاتی و افزایش بهره وری کمک به سزایی در پیشبرد اهداف آزمایشگاه خواهد داشت. این نرم افزار با امکانات خاص و منحصر به فرد خود می تواند تمامی نیاز های یک آزمایشگاه را مدیریت و کنترل نماید.

از جمله مزایای استفاده از این نرم افزار:
  v  افزایش سرعت و صرفه‌جویی در زمان انجام فرآیندهای سازمان،
  v  کاهش هزینه‌های اداری، منابع انسانی و هزینه‌های ناشی از بروز خطا در انجام فرآیندها،
  v  کاهش خطای کاربران و منابع انسانی درگیر در فرآیندهای آزمایشگاه،
  v  برخورداری از امنیت بیشتر اطلاعات آزمایشگاهی مانند اطلاعات نمونه‌ها و دستگاه‌ها،
  v  امکان گزارش گیری سریع و متنوع در خصوص آزمون ها، دستگاه‌ها، عملکرد کارکنان و آزمایشگاه   اگر آزمایشگاه شما نیز مانند بسیاری آزمایشگاه‌های دیگر دارای انبوهی از مشتریان می‌باشد، بنابراین شما هر روز با نیاز به مدیریت حجم بیشتری از داده مواجه هستید. در همین حال مقررات محدود کننده شما را احاطه کرده و باید سطح کیفیت و کارایی خود را مرتب بهبود دهید. به عبارت دیگر آزمایشگاه شما مجموعه پیچیده‌ای از عملیات با کارکردها و اولویت‌های مختلف می‌باشد. آزمایشگاه شما به یک سیستم مدیریت اطلاعات آزمایشگاهی (LIMS) نیاز دارد که کارکردهای چندگانه داشته باشد و بتواند از عهده وظایف گوناگون و همزمان برآید.
   نرم‌افزار مدیریت اطلاعات آزمایشگاهی وسام به گونه‌ای طراحی شده است که به شما کمک می‌کند به تمامی اهداف اداره اطلاعات خود دست یابید.

نرم افزار مدیریت اطلاعات آزمایشگاهی (LIMS)دارای بخش های زیر می باشد:
 v  بخش آزمایشگاهی
           ¨ مواد غذایی
           ¨ خوراک دام و طیور
           ¨آنتی بیوتیک دام و طیور
           ¨ آب آشامیدنی
 v  بخش حسابداری
 v  بخش انبار
           ¨ اموال ثابت
           ¨ تجهیزات
           ¨ موادمصرفیمهمترین دارایی آزمایشگاه شما، اطلاعات است. نرم‌افزار مدیریت اطلاعات آزمایشگاهی وسام به شما کمک می‌کند از یکپارچگی اطلاعات خود اطمینان حاصل نموده و ارزش آن را ارتقا بدهید.
ویژگی های نرم افزارمدیریت اطلاعات آزمایشگاهی وسام :
 v
بانک اطلاعاتی قوی با امکان جستجوی پیشرفته
 v صدور انواع فاکتور ها
 v تهیه ریز دریافت ها و پرداخت های مشتری و به صورت کلی
 v نگه داری فاکتور های خرید
 v اطلاعات تجهیزات آزمایشگاهی
 v ثبت سوابق نگهداری و تعمیرات و هزینه های تجهیزات آزمایشگاهی
 v گزارشات مربوط به مواد مصرفی آزمایشگاه
 v ارسال نتایج به صورت اتوماتیک به اداره استاندارد
 v ارسال نتایج به متقاضی
 v و..........
راه های ارتباطی
 برای دریافت اطلاعات بیشتر و کاتالوگ و دمو نرم افزار می توانید از طریق ارتباط با ما بخش فروش سایت شرکت و یا از طریق شماره تلفن 33250137 -041 درخواست خود را ابلاغ نمایید.