درباره داده پردازان وسام

داده پردازان وسام با تمرکز بر نوآوری و خلاقیت ، از جدیدترین تکنولوژی ها و ایده های خلاقانه در ارائه خدمات خود بهره می برد.
هدف اصلی ما ارائه خدمات خلاقانه، کارا، ایمن و متفاوت در قالب‌های نوین و همگام با تکنولوژی‌های روز دنیا است.در صدر این خدمات می‌توان به خلق سیستم‌های مبتنی بر وب زیبا، واکنش‌گرا و بهینه، و طراحی تجربه کاربری با استفاده از ابزارهایی همچون آزمون‌های کاربردپذیری و... اشاره نمود. ما تلاش می‌کنیم راه‌کارهای خود را به خلاقانه‌ترین شکل ممکن به مشتریان خود ارائه کنیم و نوآوری را به عنوان یکی از ارکان اصلی فعالیت‌های خود می‌دانیم.
ساختار داده پردازان وسام
داده پردازان وسام از مجموع دوازده نفر نیروی کار در سمت‌های مختلف تشکیل شده است. همکاران ما ماحسب تخصص و وظایفشان، در یکی از دپارتمان های تحقیق و توسعه، فنی، گرافیک و آموزش مشغول به کار هستند.
 
ارزش‌های داده پردازان وسام
ما معتقدیم که موفقیت داده پردازان وسام در گرو رضایت و موفقیت مشتریانش می‌باشد . لذا با تدوین ارزش‌های سازمانی و تعهدات اخلاقی ( در کنار تعهدات حرفه‌ای ) خود را در جهت خدمت‌گذاری هر چه بهتر به مشتریانمان متعهد ساخته‌ایم. گوشه ای از ارزشهای داده پردازان وسام :

  •     تعامل حداکثری با مشتری در جهت نزدیکی هر چه بیشتر به سلایق، خواسته ها و انتظارات ایشان
  •     راهنمایی و مشاوره‌ی صادقانه در جهت بهبود کسب و کار مشتری
  •     پاسخگویی مستمر و اثربخش
  •     انتقاد پذیری و تلاش در جهت بهبود سازوکارها و نواقص درون‌سازمانی
  •     مدیریت و نظارت مستمر برروی اجزای مختلف مجموعه با هدف ارتقای کیفیت و کاهش مشکلات

کلیه همکاران ما در داده پردازان وسام نسبت به منشور اخلاقی شرکت توجیه و موظف به اجرای آن می‌باشند

چشم‌انداز داده پردازان وسام
ما پتانسیل‌های وب‌ را به خوبی شناخته و به طور مستمر در جریان تحولات آن قرار داریم. هم‌چنین عقیده داریم که بخش اعظمی از ظرفیت‌های موجود در این حوزه، کماکان بدون بهره‌برداری صحیح باقی‌مانده و می توان استفاده های به مراتب بهتری را از آن است . در چشم‌انداز پیش روی خود، شناساندن این فرصت های بالقوه را به حوزه های گوناگون صنعت و تولید کشور در دستور کار داریم و امیدواریم بتوانیم با وارد آوردن شرکت‌ها و سازمانهای مختلف به حوزه تجارت الکترونیکی، چرخه‌ی کسب و کار مجازی را بهبود بخشیم.