تولید و توسعه وب

چرا به وب‌سایت نیاز دارید؟

اینترنت، به طرز گسترده و بدون توقفی در حال گسترش است و هر روز بر تعداد شرکت‌ها، سازمان‌ها و کسب وکارهایی که از آن برای اعتلای تجارت خود بهره می‌برند افزوده می شود. یک وب‌سایت کارآمد، می‌تواند “وجه رقابتی” شما نسبت به دیگران به حساب آید.
داده پردازان وسام با سال‌ها تجربه‌ی اجرایی و بهره‌مندی از تیمی کارآزموده می تواند وب‌سایت شما را متناسب با شرایط وب ایران و قوائد روز جهانی، با حداکثر کیفیت در اختیارتان قرار دهد . 

 

چهار خصیصه‌ی یک وب سایت ایده آل

استاندارد

یک وب‌سایت ایده‌آل می‌بایست بر اساس اصول و استاندارهای رایج در حوزه‌ی طراحی و برنامه‌نویسی وب ایجاد شده باشد. پیروی از قواعد و اصولِ علمی در طراحی وب، حاصلی ارشمند و درخشان را به ارمغان خواهد آورد.

کارآمد

هر وب‌سایت، رسالتی دارد که می‌بایست به بهترین نحو ممکن آن را به انجام برساند. ارائه‌ی ابزارهای مکفی همراه با چیدمان منطقی و اصولی برای دسترس‌پذیری آسان و بی‌دردسر، کاربران را به استفاده‌ی مجدد از آن ترغیب خواهد کرد.

ایمن

هکرها همواره آماده‌ی نفوذ به وب‌سایت های ضعیف هستند. اگر هسته‌ی سایت از امنیت کافی برخوردار نباشد، امکان نفوذ به آن آسان‌تر بوده و این مساوی با از دست دادن اطلاعات ارزشمند آن خواهد بود.

ساده و زیبا

اولین نکته‌ای که کاربران وب در مواجهه با یک وب‌سایت به آن توجه می‌کنند، طراحی رابط کاربری آن است. آنها خیلی به مسائل فنی آگاه نیستند، ولی تفاوت یک وب‌سایت زیبا با یک وب‌سایت زشت را به خوبی درک می‌کنند!

راه‌کارهای داده پردازان وسام در طراحی وب‌سایت

داده پردازان وسام با تجربه‌ی اجرای ده‌ها وب‌سایت، وب‌اپلیکیشن و استارت‌آپ تحت وب، راه‌کارهای ویژه و متمایزی را برای تولید و پیاده‌سازی وب‌سایت ایجاد نموده است که به فراخور هر پروژه و با توجه به نیازهای کارفرما از آن‌ها استفاده می‌شود. ما به دنبال سریع در فرایندهای اجرایی هستیم و همواره به کیفیت و کارکرد مثبتِ پروژه فکر می‌کنیم. در همین راستا، تعریف و اجراهای پروژه‌ها در داده پردازان وسام با استفاده از مدل‌های موفق مدیریت پروژه نظیر اسکرام و اجایل انجام می‌گردد.
 
در طول اجرای پروژه، کارفرما به طور مستمر با تیم‌های فنی و طراحی در تعامل بوده و نظرات و بازخوردهای خود را در خروجی کار اعمال می‌نماید. این روند، در بوجود آمدن نتیجه‌ای دلخواه برای کارفرما، کارآمد برای کاربر و حرفه‌ای برای ما بسیار موثر واقع می‌گردد.

ارزش ها و ویژگی های داده پردازان وسام

در طراحی
  • رعایت اصول کاربردپذیری
  • طراحی کاملا اختصاصی و ویژه
  • اعمال نظر و سلیقه ی مشتری در طرح
  • مشاوره در خصوص انتخاب بهینه رنگ و المان ها
در برنامه نویسی
  • کدنویسی استاندارد و بهینه
  • استفاده از تکنولوژی های به روز و پیشرفته
  • بهینه سازی برای موتورهای جستجو [ سئو ]
در مشتری مداری
  • تحویل به موقع و منطبق با تعهد
  • آموزش بهره برداری از نرم افزار به صورت حضوری و آنلاین
  • پشیبانی 24/7 از طریق تلفن، ایمیل، پیامک و فکس

فرایند طراحی وب سایت در داده پردازان وسام

طراحی و پیاده سازی وب‌سایت در داده پردازان وسام، طی پنج گام انجام می‌شود. نگاه سیستماتیک به تک تک گام‌های اجرای پروژه، ما را در ارائه‌ی محصولی با کیفیت و ارز‌ش‌آفرین یاری می‌دهد و در نهایت، کارفرما از خروجی کار نهایت رضایت‌مندی را به دست خواهد آورد.

1
دریافت اطلاعات اولیه
در گام نخست، اطلاعاتِ اولیه‌ از کارفرما دریافت شده و بر اساس نیازمندی‌ها و اهداف پروژه، طرح کلی و سناریوی وب‌سایت تدوین می‌گردد. در این گام، نظر و تجربه‌ی کارفرما همراه با دانش تیم فنی داده پردازان وسام با هم تلفیق می‌گردد تا اساس عملکرد پروژه مشخص شود.
2
اجرای طراحی گرافیکی
طرح گرافیکی وب‌سایت، بر اساس اسکچ (پیش‌طراحی) اولیه طراحی می‌گردد که متناسب با نیازها، ظرفیت ها و اهداف پروژه ایجاد شده است. کارفرما می‌تواند نظرات خود را در خصوص طرح اعلام نموده تا به طرحی کارآمد نایل آید.
3
پیاده سازی فنی
همگام با طراحی گرافیکی پروژه، برنامه‌نویسی و پیاده سازی فنی آن نیز انجام می‌گردد. ماحسب حجم و ابعاد پروژه، فازهای تحویل آن مشخص و بر اساس امکانات و بخش های درخواستی به کارفرما تحویل داده می‌شود. 
4
بازبینی و تحویل
پیش از تحویل نهایی پروژه به کارفرما، تمامی قسمت‌های وب‌سایت مورد ارزیابی قرار گرفته و صحت عملکرد آن‌ها مشخص می‌شود. در نهایت و پس از حصول اطمینان از عدم وجود مشکل در پروژه، نسخه‌ی نهایی به کارفرما تحویل و  بازه‌ی زمانی نگهداری و پشتیبانی آغاز می‌شود.
5
آموزش، پشتیبانی و نگهداری
پس از تحویل پروژه، داده پردازان وسام موظف است که در صورت بوجود آمدن مشکلات نرم‌افزاری، آنها را در اسرع وقت مرتفع سازد. همچنین ارائه‌ی مستندات آموزشی و توجیه کارفرما برای استفاده‌ی بهینه از وب‌سایت، از جمله وظایف ما بوده که پس از تحویل نهایی انجام خواهد شد.