سیستم مدیریت پرتال وسام

امروزه داشتن وب‌سایت برای هر کسب و کاری امری واجب و حیاتی‌است. یک وب‌سایت پویا و کارآمد می‌تواند به مثابه ابزار قدرتمندی برای جلب توجه مشتریان جدید نقش ایفا کند. اما به دلیل عدم آشنایی عموم افراد با مسائل فنی، همچنین طراحی و تولید وب‌سایت های نامناسب و متناسب باعث شده است که بهره‌وری از این ابزار، با کیفیت حداقلی و با هزینه‌های سرسام آور همراه باشد.

سیستم مدیریت پرتال وسام، نرم‌‌افزاری هوشمند و تحت وب بوده که با ارائه‌ی ابزارها و امکانات متعدد، مدیریت وبسایت‌ را بدون نیاز به دانش فنی و با هزینه‌ای معقول ممکن می‌سازد. این نرم‌افزار به شکلی بهینه، امکان ایجاد و بروزرسانی انواع وب‌سایت را ارائه کرده و اصلی‌ترین نیازهای یک وب‌سایتِ استاندارد را نظیر تولید و تامین محتوا به طرق مختلف و تعریف و تغییر ساختار نمایش داده‌ها ( ویرایش چیدمان، تنظیم منو ها و .... ) را ممکن می‌سازد.
 

 

امکانات و ویژگی‌ها

اصلی ترین ویژگی‌ها و نیازهای یک وبسایت کدام است؟ چه المان‌هایی یک وب‌سایت را نسبت به رقبایش متمایز می‌سازد؟ اصلی ترین هدفی که در تولید سیستم مدیریت پرتال وسام در پی آن بودیم، ارائه‌ی پاسخ منطقی به این دو پرسش کلیدی بوده است. در نهایت، نرم‌افزاری تولید نموده‌‌ایم که با رفع نیازهای کلیدی کسب و کارهای مختلف بتواند امکانات بهینه و مطلوبی را برای خلق وب‌سایتی کارآمد به ایشان ارائه نماید. 

 • انعطاف پذیری بالا
 • رابط کاربری آسان و بهینه
 • امکانات جامع و استاندارد 
 • سازگار با موتورهای جستجو (Seo Friendly)
 • بهینه‌ برای سایت های واکنش‌گرا (responsive)
 • سازگاری با تمامی مرورگرهای وب
 • بهره‌مندی از فناوری وب2
 • طراحی بر اساس معماری چندلایه (Multi Tier) 
 • استفاده از الگوریم های پیچیده‌ی امنیتی 
 • استفاده  از فناوری‌های نوین در طراحی
 • برنامه نویسی کاملا انحصاری و بومی
 • سازگاری کامل با زبان فارسی (UTF-8) 
 
 

بسته‌ی ویژه‌ی شرکت‌ها

شرکت‌ها، فارغ از نوع فعالیتشان نیازمند برقراری ارتباط مستمر و بهینه با شرکای تجاری و مشتریانشان هستند. مدیر یک شرکت می‌بایست به بهترین نحو ممکن خدمات، سرویس‌ها و محصولات خود را به اطلاع مشتریان و مخاطبین بالقوه‌ی خود رسانده و به طور مستمر بازخوردهای آنان را دریافت و مورد بررسی قرار دهد.
استفاده از پتانسیل‌های نهفته در اینترنت به منظور نزدیکی هرچه بیشتر به جامعه‌ی هدف و برقراری ارتباط مستمر با مشتریان ، ضمن افزایش سهم شرکت از بازار هدف، تاثیر بسزایی نیر برروی برندینگ آن مجموعه داردد.
بسته‌ی ویژه‌ی شرکت‌ها به منظور نیل به اهداف فوق بهینه سازی گشته و با ارائه‌ی امکانات کامل مدیریتی و ابزارهای جامع تولید و نشر محتوا، بستر لازم جهت معرفی شرکت شما را در قالب وب‌سایتس منسجم فراهم می‌سازد.
طراحی رابط کاربری ( قالب گرافیکی ) در این بسته به صورت انحصاری و ویژه برای هرکارفرما انجام خواهد شد و به فراخور امکانات مورد نیاز و شرایط هر پروژه، بهینه‌سازی می‌شود. 

بسته‌ی ویژه‌ی واحدهای صنفی

در بازارهای سنتی، سهم هر واحد صنفی و یا فروشگاه از بازار، بسته به موقعیت جغرافیایی آن تعیین می‌شود. این بدان معناست که در بهترین حالت می‌تواند تنها به محیط اطراف خود سرویس‌دهی نموده و بازار محلی را در دست بگیرد. اما امروزه و با بهره‌گیری از فناوری‌های نوین ارتباطی، بازارهای بزرگتری در انتظار شماست و می‌توانید یه مشتریانی در سطح یک شهر و یا یک کشور سرویس‌دهی نمائید. با ارائه‌ی محصولات، خدمات و یا سرویس‌های خود در بستر اینترنت به شیوه‌ای صحیح و منطقی، مشتریانِ جدید شما را پیدا کرده و به سمت شما می‌آیند.

بسته‌ی ویژه‌ی واحدهای صنفی با هدف ایجاد زمینه‌های لازم برای تجارت الکترونیکی، متناسب با کسب و کارهای سنتی و نیمه سنتی تولید و بهینه‌سازی گشته و امکان معرفی، فروش و ارائه‌ی سرویس‌های متعدد را در بستر وب  فراهم می‌سازد.
رابط کاربری ( قالب گرافیکی ) وب سایت‌هایی که با این بسته ایجاد می‌شوند، به صورت اختصاصی و با توجه به شرایط کسب و کار کارفرما طراحی و اجرا خواهد شد.

بسته‌ی اختصاصی ویژه‌ی مشاغل خاص

برخی از کسب و کارها، دارای شرایط متفاوتی بوده و ویژگی‌های منحصر بفردی دارند، لذا این گروه از مشاغل نیازمند ابزارها و امکانات متفاوتی برای  معرفی و عرضه‌ی محصولات و سرویس‌های خود می‌باشند.
واحدهای صنعتی، کارخانه‌های تولیدی و... در این گروه‌ قرار گرفته که هرکدام ماحسب نوع فعالیت خود به ابزارهای متفاوتی نیازمند هستند.
بسته‌های اختصاصی این سیستم، با توجه به نیازهای این مراکز و با بهره‌گیری از دانش فنی و تجربی همکاران ما در واحدهای برنامه نویسی و طراحی به شکل اختصاصی طراحی و تولید خواهد شد. لازم به ذکر است که با توجه به هسته‌ی قدرتمند و انعطاف پذیر سیستم مدیریت پرتال وسام، بخش اعظمی از بسته‌های اختصاصی بر مبنای آن توسعه می‌یابند که این مهم، باعث افزایش سرعت و کیفیت همچنین کاهش هزینه‌های اجرایی می‌گردد. این گروه از پروژه‌ها نیز ماحسب نوع عملکرد و نیازمندی‌هایشان مورد ارزیابی قرار گرفته و با اجرای طراحی گرافیکی انحصاری و جذاب به کارفرما تحویل می‌گردد.